Preparat owadobójczy flant 22 r 5l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Preparat owadobójczy FLANT 22 R 5l Powiększ do pełnego rozmiaru

Preparat owadobójczy FLANT 22 R 5l

Preparat owadobójczy o niskiej tkosyczności do eliminowania owadów pełzających.

Więcej szczegółów

0260004

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


346,12 zł brutto

FLANT 22 R jest preparatem owadobójczym o niskiej toksyczności, opracowany w celu wyeliminowania wszelkiego rodzaju pełzających owadów, posiada właściwości osadowe, zapewniając w ten sposób dłuższy okres działania.
Przed rozpoczęciem korzystania z produktu przeczytaj etykietę starannie, aby uniknąć ryzyka dla ludzi i środowiska.Użyj czystego produktu poprzez rozpylenie w ilości 1 litr produktu na każde 100m3 powierzchni w strefach dotkniętych, szczelinach, narożnikach i pęknieciach. Upewnij się, że okna w pomieszczeniu są szczelnie zamknięte. Pracownicy używajacy tego środka powinni znajdować się w kierunku przeciwnym do rozpylania.

Podczas użytkowania w przemyśle spożywczym używać czystego produktu przez natrysk tylko w szczelinach, narożnikach i pęknieciach, należy pamietać o tym, aby zawsze robić to w miejscach pozbawionych żywności. Nie rozpylać nad żywnością i naczyniami kuchennymi. Zaleca się odczekać 12 godzin przed użyciem powierzchni na których stosowany był środek.

KOD: 0260000

OPAKOWANIE: 5 litrów                  

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Preparat owadobójczy FLANT 22 R 5l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Preparat owadobójczy FLANT 22 R 5l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook