Preparat owadobójczy flant 22 r 5l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Preparat owadobójczy FLANT 22 R 5l Powiększ do pełnego rozmiaru

Preparat owadobójczy FLANT 22 R 5l

Preparat owadobójczy o niskiej tkosyczności do eliminowania owadów pełzających.

Więcej szczegółów

0260004

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


346,12 zł brutto

FLANT 22 R jest preparatem owadobójczym o niskiej toksyczności, opracowany w celu wyeliminowania wszelkiego rodzaju pełzających owadów, posiada właściwości osadowe, zapewniając w ten sposób dłuższy okres działania.
Przed rozpoczęciem korzystania z produktu przeczytaj etykietę starannie, aby uniknąć ryzyka dla ludzi i środowiska.Użyj czystego produktu poprzez rozpylenie w ilości 1 litr produktu na każde 100m3 powierzchni w strefach dotkniętych, szczelinach, narożnikach i pęknieciach. Upewnij się, że okna w pomieszczeniu są szczelnie zamknięte. Pracownicy używajacy tego środka powinni znajdować się w kierunku przeciwnym do rozpylania.

Podczas użytkowania w przemyśle spożywczym używać czystego produktu przez natrysk tylko w szczelinach, narożnikach i pęknieciach, należy pamietać o tym, aby zawsze robić to w miejscach pozbawionych żywności. Nie rozpylać nad żywnością i naczyniami kuchennymi. Zaleca się odczekać 12 godzin przed użyciem powierzchni na których stosowany był środek.

KOD: 0260000

OPAKOWANIE: 5 litrów                  

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Preparat owadobójczy FLANT 22 R 5l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Preparat owadobójczy FLANT 22 R 5l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook