Odświeżacz powietrza ambixel airsan 750 ml - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Odświeżacz powietrza AMBIXEL AIRSAN 750 ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Odświeżacz powietrza AMBIXEL AIRSAN 750 ml

AMBIXEL AIRSAN usuwa i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Utrzymuje się przez długi okres w pomieszczeniach. Przyjemny i trwały zapach.

Więcej szczegółów

0460095

22 dostępnych

17,11 zł brutto

AMBIXEL AIRSAN usuwa nieprzyjemne zapachy i oczyszcza powietrze. Produkt o wysokiej wydajności. Przy użyciu małej ilości produktu można uzyskać miły zapach na całej przestrzeni. W swojej formule zawiera oczyszczone alkohole o niskim ciężarze cząsteczkowym oraz zapach z naturalnej esencji. Jest to produkt o wysokiej trwałości ze względu na zawartość utrwalaczy.

KOD: 0460095

OPAKOWANIE: 750 ml

APLIKACJA:

 

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Odświeżacz powietrza AMBIXEL AIRSAN 750 ml kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Odświeżacz powietrza AMBIXEL AIRSAN 750 ml może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook