Odświeżacz powietrza ambixel airsan 5l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Odświeżacz powietrza AMBIXEL AIRSAN 5l Powiększ do pełnego rozmiaru

Odświeżacz powietrza AMBIXEL AIRSAN 5l

AMBIXEL AIRSAN usuwa i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Utrzymuje się przez długi okres w pomieszczeniach. Przyjemny i trwały zapach.

Więcej szczegółów

0250082

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


79,34 zł brutto

AMBIXEL AIR usuwa nieprzyjemne zapachy i oczyszcza powietrze. Produkt o wysokiej wydajności. Przy użyciu małej ilości produktu można uzyskać miły zapach na całej przestrzeni. W swojej formule zawiera oczyszczone alkohole o niskiej masie cząsteczkowej oraz zapach z naturalnej esencji. Jest to produkt o wysokiej trwałości ze względu na zawartość utrwalaczy.

KOD: 0460095

OPAKOWANIE: 5 L

APLIKACJA:

 

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Odświeżacz powietrza AMBIXEL AIRSAN 5l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Odświeżacz powietrza AMBIXEL AIRSAN 5l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook