Odświeżacz powietrza ambixel natura 750 ml - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Odświeżacz powietrza AMBIXEL NATURA 750 ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Odświeżacz powietrza AMBIXEL NATURA 750 ml

Odświeżacz powietrza o zapachu owoców tropikalnych.

Więcej szczegółów

148 dostępnych

22,64 zł brutto

Obniżka!

-35%

34,83 zł

AMBIXEL NATURA usuwa nieprzyjemne zapachy i oczyszcza powietrze. Produkt o wysokiej wydajności oraz niezmiennej formule dzięki obecności selektywnych utrwalaczy. Przy użyciu małej ilości produktu można uzyskać miły zapach na całej przestrzeni, który utrzymuje się przez długi czas. W swojej formule zawiera oczyszczone alkohole oraz naturalny zapach otrzymany z rafinacji esencji. Odświeżacz o zapachu owoców tropikalnych.

KOD: 0460077

OPAKOWANIE: 750 ml

PAKOWANIE: 12 x 750 ml

APLIKACJA:

 

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Odświeżacz powietrza AMBIXEL NATURA 750 ml kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Odświeżacz powietrza AMBIXEL NATURA 750 ml może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook