Pad maszynowy 11” - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

PAD MASZYNOWY 11” Powiększ do pełnego rozmiaru

PAD MASZYNOWY 11”

Pady do maszyn czyszczących i szorowarek. Różne kolory. 

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


16,69 zł brutto

Pad biały-  Przeznaczony do pielęgnacji natryskowej oraz polerowania podłóg. Do użytku na sucho oraz na wilgotno.

Pad jasnoszary - zawiera około 15% naturalnego włosia. Służy do szybkiego usuwania małych zabrudzeń. Do maszyny 1000obr/min.

  Pad brązowy - Agresywny pad do usuwania starych powłok oraz mycia silnie zabrudzonych mocno  zabrudzonych podłóg. Odporny na działanie kwasów. Do stosowania na mokro.

Pad czerwony - pad do codziennego utrzymania czystości. Służy do konserwacji mycia oraz regeneracji powłok polimerowych oraz woskowych. Do maszyn 600 obr/min.
Pad niebieski - pad do codziennego utrzymania czystości. Służy do codziennego mycia szorowarkami automatycznymi, usuwa również zarysowania po obcasach.
Do maszyn 600 obr/min
Pad zielony - pad do utrzymywania czystości, czyszczenia na mokro. Służy do codziennego mycia średnich zabrudzeń oraz do czyszczenia powierzchni przed odnawianiem powłok polimerowych. Do maszyn 600 obr/min.

Pad czarny- pad do gruntownego czyszczenia oraz do usuwania powłok polimerowych. Służy do grunotownego czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni.                                 

Pad ciemnoszary - pad z gamy polerowania zawierający około 50% naturalnego włosia. Służy do szybkiego usuwania średnich i dużych zarysowań.

Średnica pada 11" - 28,00cm 

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie PAD MASZYNOWY 11” kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

PAD MASZYNOWY 11” może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

18 innych produktów w tej samej kategorii:

facebook