Odświeżający płyn do podłóg fresc 1l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Odświeżający płyn do podłóg FRESC 1l Powiększ do pełnego rozmiaru

Odświeżający płyn do podłóg FRESC 1l

Dezynfekujący, czyszczący i odświeżający płyn do wszystkich rodzajów podłóg.

Więcej szczegółów

0460005

149 dostępnych

14,93 zł brutto

Płyn do podłóg FRESC

Dezynfekujący, czyszczący i odświeżający płyn do wszystkich rodzajów podłóg. Wykazuje działanie bakteriobójcze. Pozostawia trwały i przyjemny zapach, posiada składniki odtłuszczające. Jest polecany szczególnie do miejsc, które wymagają głębokiego i dokładnego czyszczenia. Jest skuteczny przy myciu płytek, armatury łazienkowej itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Rozcieńczyć od 100 ml do 200 ml w 10 litrach wody w zależności od powierzchni i poziomu zanieczyszczenia. Przy stosowaniu produktu wszystkie artykuły spożywcze powinny być schowane. Nie mieszać z innymi produktami chemicznymi. Produkt nie jest zgodny z anionowymi środkami powierzchniowo czynnymi.

KOD: 0460005

OPAKOWANIE: 1 litrów

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Odświeżający płyn do podłóg FRESC 1l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Odświeżający płyn do podłóg FRESC 1l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook