Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

-10%

DECAP S

82,47 zł 74,22 zł

» Wszystkie promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

-10%

DECAP S

82,47 zł 74,22 zł

» Wszystkie promocje

Odświeżający płyn do podłóg FRESC 1l Powiększ do pełnego rozmiaru

Odświeżający płyn do podłóg FRESC 1l

Dezynfekujący, czyszczący i odświeżający płyn do wszystkich rodzajów podłóg.

Więcej szczegółów

150 dostępnych

13,17 zł brutto

Obniżka!

-10%

14,64 zł

Płyn do podłóg FRESC

Dezynfekujący, czyszczący i odświeżający płyn do wszystkich rodzajów podłóg. Wykazuje działanie bakteriobójcze. Pozostawia trwały i przyjemny zapach, posiada składniki odtłuszczające. Jest polecany szczególnie do miejsc, które wymagają głębokiego i dokładnego czyszczenia. Jest skuteczny przy myciu płytek, armatury łazienkowej itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Rozcieńczyć od 100 ml do 200 ml w 10 litrach wody w zależności od powierzchni i poziomu zanieczyszczenia. Przy stosowaniu produktu wszystkie artykuły spożywcze powinny być schowane. Nie mieszać z innymi produktami chemicznymi. Produkt nie jest zgodny z anionowymi środkami powierzchniowo czynnymi.

KOD: 0460005

OPAKOWANIE: 1 litrów

PAKOWANIE: 12 x 1 l

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Odświeżający płyn do podłóg FRESC 1l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Odświeżający płyn do podłóg FRESC 1l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook