Atlantol at7 s floating 25 l - środki do neutralizacji - sklep
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

PREPARAT DO USUWANIA ROPY Z WODY ATLANTOL AT7 S FLOATING 25 l Powiększ do pełnego rozmiaru

PREPARAT DO USUWANIA ROPY Z WODY ATLANTOL AT7 S FLOATING 25 l

Środek przeznaczony do usuwania ropopochodnych na akwenach wodnych, gruntach, powierzchniach betonowych i asfaltowych.

Więcej szczegółów

18 dostępnych

654,98 zł brutto

Środek przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń ropopochodnych - Sorbenty

 ATLANTOL AT7 S FLOATING to środek przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń ropopochodnych na akwenach wodnych, gruntach, powierzchniach betonowych, asfaltowych. Skuteczny w procesie mycia zbiorników, silników i innych urządzeń przemysłowych. Poleca się do neutralizacji rozlewisk materiałów ropopochodnych na akwenach wodnych (morza, jeziora, rzeki, kanały, baseny portowe itp.), plażach, drogach. Polecany dla portów, stoczni (ratownictwo chemiczne, mycie zbiorników paliwowych i transportowych), stoczni remontowych (mycie elementów remontowanych statków lub neutralizacja niekontrolowanych wycieków), rafinerii, baz składowych chemikaliów. Usuwa wszelkie frakcje ropopochodne od bardzo lekkich olejów opałowych do smół.

CHARAKTERYSTYKA:

 • Złożona mieszanina emulgatorów w roztworze wodnym.
 • pH = 7 (neutralne).
 • Lekko lepki, bezbarwny, klarowny płyn.
 • Ulega naturalnej biodegradacji. Nie szkodliwy dla fauny morskiej.
 • Niepalny, nieżrący, nietoksyczny (nie zawiera chlorowcopochodnych rozpuszczalników i związków aromatycznych). Bezpieczny w kontakcie ze skórą (z wyjątkiem alergików). W pełni rozpuszcza się w wodzie.
 • Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w chłodnych pomieszczeniach. Stabilny podczas magazynowania w nieograniczonym czasie.

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Rozpylanie na powierzchnię w ilości 1 część preparatu na 50 części zanieczyszczeń (wagowo). W zależności od właściwości zanieczyszczeń często efektywnie działają mniejsze ilości środka lub jego roztwory o minimalnym stężeniu 3%.
  • W przypadku zastosowania na powierzchniach asfaltowych nie należy przekraczać stężenia 15% z powodu niebezpieczeństwa uszkodzenia nawierzchni.
  • Operację tę można wykonać dowolnym sprzętem: pompą ręczną lub mechaniczną, spryskiwaczem, polewaczką lub sprzętem specjalistycznym (samolot do opryskiwania gruntów, itd.)

   OPAKOWANIE: 25 litrów

   PAKOWANIE: 1 x 25 l

   Jeśli jestes zainteresowany kupnem tego produktu w mniejszej ilości skontaktuj się z nami!

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie PREPARAT DO USUWANIA ROPY Z WODY ATLANTOL AT7 S FLOATING 25 l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

PREPARAT DO USUWANIA ROPY Z WODY ATLANTOL AT7 S FLOATING 25 l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

3 innych produktów w tej samej kategorii:

facebook