Odkamieniacz descrust 10l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Odkamieniacz DESCRUST  10l Powiększ do pełnego rozmiaru

Odkamieniacz DESCRUST 10l

Produkt o charakterze kwasowym, który skutecznie usuwa osady wapnia, cementu oraz inne rodzaje zanieczyszczeń.

 

 

Więcej szczegółów

0220001

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


180,45 zł brutto

DESCRUST to preparat o charakterze kwasowym, który skutecznie usuwa osady wapnia, cementu oraz inne rodzaje zanieczyszczeń. W swoim składzie zawiera składniki zatrzymujące wilgoć, które ułatwiają usuwanie osadów dzięki dużej sile penetracji. Posiada silne inhibitory tworzące niewidoczną powłokę na powierzchni, aby zapobiec korozji metali.

SPOSÓB UŻYCIA

Środek może byc rozcieńczony z wodą w stosunku od 1:10 do 1:1 w zależności od stopnia zanieczyszczenia miejsca, które chcemy oczyścić.

W systemach z zamkniętym obiegiem stosować go poprzez recyrkulację. Czas stosowania zależny jest od ilości zanieczyszczeń, których chcemy się pozbyć.

KOD: 0220001

OPAKOWANIE:  10 litrów

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Odkamieniacz DESCRUST 10l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Odkamieniacz DESCRUST 10l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook