Ocynk w sprayu galvaxel spray 500 ml - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Ocynk w sprayu GALVAXEL SPRAY 500 ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Ocynk w sprayu GALVAXEL SPRAY 500 ml

Ocynk w sprayu.

 

 

 

Więcej szczegółów

0430011

20 dostępnych

59,89 zł brutto

GALVAXEL SPRAY jest preparatem zabezpieczającym przed korozją do wszelkiego rodzaju powierzchni z żelaza i stali. Specjalna formuła oparta na synergicznym działaniu specjalnych żywic oraz mikrocząstek cynku i aluminium zapewnia uzyskanie jednorodnej błyszczącej powłoki, aby chronić metal przed korozją.

SPOSÓB UŻYCIA

Oczyścić powierzchnię z resztek rdzy, tłuszczy i farb. Przed użyciem mocno wstrząsnąć, a następnie rozpylić produkt na powierzchnię z odległości 15-20 cm, aby uzyskać jednorodną powłokę. Po użyciu odwrócić puszkę do góry nogami i psiknąć, aby uniknąć niedrożności dyfuzora.

KOD: 0430011

OPAKOWANIE:  500 ml

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Ocynk w sprayu GALVAXEL SPRAY 500 ml kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Ocynk w sprayu GALVAXEL SPRAY 500 ml może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook