Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Ocynk w sprayu GALVAXEL SPRAY 500 ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Ocynk w sprayu GALVAXEL SPRAY 500 ml

Ocynk w sprayu.

 

 

 

Więcej szczegółów

20 dostępnych

44,70 zł brutto

GALVAXEL SPRAY jest preparatem zabezpieczającym przed korozją do wszelkiego rodzaju powierzchni z żelaza i stali. Specjalna formuła oparta na synergicznym działaniu specjalnych żywic oraz mikrocząstek cynku i aluminium zapewnia uzyskanie jednorodnej błyszczącej powłoki, aby chronić metal przed korozją.

SPOSÓB UŻYCIA

Oczyścić powierzchnię z resztek rdzy, tłuszczy i farb. Przed użyciem mocno wstrząsnąć, a następnie rozpylić produkt na powierzchnię z odległości 15-20 cm, aby uzyskać jednorodną powłokę. Po użyciu odwrócić puszkę do góry nogami i psiknąć, aby uniknąć niedrożności dyfuzora.

KOD: 0430011

OPAKOWANIE:  500 ml

PAKOWANIE: 12 x 500 ml

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Ocynk w sprayu GALVAXEL SPRAY 500 ml kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Ocynk w sprayu GALVAXEL SPRAY 500 ml może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook