Preparat descrust mnf 10l - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Preparat DESCRUST MNF 10l Powiększ do pełnego rozmiaru

Preparat DESCRUST MNF 10l

Preparat do usuwania cementu, osadów wapiennych, glonów

Więcej szczegółów

0220009

2 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

183,57 zł brutto

DESCRUST MNF jest to produkt kwasowy do usuwania cementu, osadów wapiennych, glonów z mocno zanieczyszczonych posadzek budowlanych. Posiada składniki pochłaniające wilgoć pozwalające na zmniejszenie przywierania niechcianych materiałów, co powoduje lepszą penetrację porowatych miejsc. Preparat idealnie nadaje się do doczyszczania powierzchni, obiektów po-budowlanych takich jak płytki gresowe, podłogi pcv, linoleum. Zawiera inhibitory korozji, dzięki którym może być stosowany również na powierzchniach metalowych.

SPOSÓB UŻYCIA:

Używać rozcieńczeń od 1:1 do 1:10.  Może być stosowany w obiegach zamkniętych.

Doczyszczanie po-budowlane: nanieść preparat na czyszczoną powierzchnię, odczekać około 5 minut następnie doczyścić przy użyciu maszyny szorującej niskoobrotowej, odessać produkt.

KOD: 0220009

OPAKOWANIE: 10 litrów

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Preparat DESCRUST MNF 10l kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Preparat DESCRUST MNF 10l może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

4 innych produktów w tej samej kategorii:

facebook