Striper do podłóg decap s - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Striper do podłóg DECAP S Powiększ do pełnego rozmiaru

Striper do podłóg DECAP S

Skoncentrowany preparat do usuwania warstw, takich jak farby, woski czy emulsje polerujące z powierzchni podłóg.

Więcej szczegółów

0030102

58 dostępnych

88,67 zł brutto

Wyprzedaż

DECAP S, skoncentrowany preparat do usuwania warstw polimerowych, akrylowych. Jest produktem, który dzięki wysokiej sile rozpuszczania łączy szybkość i skuteczność w usuwaniu nagromadzonych warstw, wosków, emulsji polerujących oraz krystalizatorów. Może być stosowany na podłogach syntetycznych (linoleum, syntetyki itp.) oraz na podłogach twardych (marmur, lastryko itp.). Można używać go ręcznie lub maszynowo za pomocą szorowarki niskoobrotowej.

SPOSÓB UŻYCIA

MASZYNOWO: Rozcieńczyć 1 L produktu z 4-9 L wody, w zależności od liczby warstw do usunięcia. Nanieść roztwór na podłogę i wyczyścić ją za pomocą sprzętu.

RĘCZNIE: Rozcieńczyć 1 L produktu z 3-5 L wody, w zależności od liczby warstw do usunięcia. Zaaplikować roztwór na powierzchnię i odczekać 5-10 minut. Pocierać za pomocą odpowiedniego przyrządu, tak aby usunąć warstwy. Następnie usunąć pozostałości za pomocą odkurzacza do płynów. W zastosowaniu na inne podłogi niż syntetyczne stosować 1 L preparatu na 15  L wody.

KOD: 0030102

OPAKOWANIE: 5 litrów

PAKOWANIE: 4 x 5 l

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Striper do podłóg DECAP S kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Striper do podłóg DECAP S może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

4 innych produktów w tej samej kategorii:

facebook