Usuwanie farb i uszczelek - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Usuwanie farb i uszczelek Powiększ do pełnego rozmiaru

Usuwanie farb i uszczelek

Środek do usuwania farb i uszczelek firmy Dchemie

Więcej szczegółów

10 dostępnych

74,78 zł brutto

Środek do usuwania farb i uszczelek dc007 doskonale sprawdza się przy usuwaniu powłok farb, lakierów, olejów, żywic, a także smoły oraz resztek wyschniętego kleju, gumy, silikonu i uszczelek. Preparat zastępuje konwencjonalne, mechaniczne usuwanie pozostałości, które może powodować uszkodzenia powierzchni. Preparat sprawdza się również przy usuwaniu trudno zmywalnego nagaru silnikowego spotykanego przy rozszczelnieniu wtryskiwaczy i głowicy, doskonale usuwa nagary z zaworów EGER i inne zanieczyszczenia, które nie dadzą się wybawić tradycyjnymi środkami. Po zastosowaniu środka powierzchnia pozostaje metalicznie czysta. Bazuje na kombinacji częściowo biodegradowalnych rozpuszczalników, które nie są toksyczne oraz drażniące. Środek nadaje się do usuwania wszelkich powłok na bazie spoiw organicznych.

Zalety produktu:
- może być stosowany na pionowych powierzchniach
- oszczędza narzędzia i czas
- bardzo skuteczny
- obniża koszty zakupu wielu preparatów czyszczących
- aktywne substancje zawarte w produkcie zapewniają doskonałe właściwości czyszczące

Zastosowanie:
Preparat dc-007 znajduje zastosowanie zarówno w zakładach przemysłowych, w warsztatach samochodowych jak i warunkach domowych. Preparat służy szybkiemu i łatwemu usuwaniu olejów, żywic, smoły, wyschniętego kleju i uszczelek, jak również stwardniałych mas uszczelniających z części samochodowych np. pozostałości uszczelek pod głowicowych oraz innych maszyn. Środek działa szczególnie efektywnie w przypadku farb jednoskładnikowych, w tym: farb chlorokauczukowych, farb proszkowych, farb akrylowych, farb olejnych oraz elastomerów.
UWAGA!!! Środek silnie aktywny. Nie należy nanosić go na powierzchnie lakierowane oraz plastikowe profile okien, gdyż mogą zostać uszkodzone.

Pojemność 400 ml NETTO 520ml BRUTTO

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Usuwanie farb i uszczelek kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Usuwanie farb i uszczelek może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook