Supramor 4 black 400ml - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

SUPRAMOR 4 BLACK 400ML Powiększ do pełnego rozmiaru

SUPRAMOR 4 BLACK 400ML

Czarna zawiesina magnetyczna

Więcej szczegółów

15 dostępnych

35,29 zł brutto

SUPRAMOR 4 BLACK składa się z bardzo drobnych czarnych cząsteczek magnetycznych zawieszonych w bezzapachowej nafcie o wysokiej temperaturze zapłonu dla zapewnienia właściwej „ruchliwości” cząsteczek. Czarne cząsteczki zostały wybrane ze względu na ich wysoką reakcję magnetyczną, niską koercję magnetyczną oraz długą żywotność.

Typowe zastosowania
SUPRAMOR 4 BLACK jest szeroko stosowany w przemyśle naftowym, gazowym i petrochemicznym w przypadku gdy kontrola cząsteczek magnetycznych metodą kontrastu barw jest wskazana do badania spoin zbiornikach ciśnieniowych i rurociągach. SUPRAMOR 4 BLACK jest dostarczany głównie w postaci aerozolu. Istotne jest aby przed każdym użyciem aerozolem dobrze wstrząsnąć dla zapewnienia równomiernej dystrybucji cząsteczek magnetycznych w ciekłym nośniku.
Parametry stosowania
Badana powierzchnia powinna być czysta i pozbawiona oleju, smaru, zgorzeliny, rdzy, oraz wszelkich innych zanieczyszczeń mogących maskować wskazania. Elementy zostają namagnesowane i na badaną powierzchnię nakłada się SUPRAMOR 4 BLACK zwykle rozpylając ją bezpośrednio przed lub w trakcie magnesowania. Nakładanie SUPRAMOR 4 BLACK należy przerwać przed wyłączeniem magnesowania.
Ewentualne wady materiału uwidocznią się jako wyraźne czarne wskazania. Kontrolę należy przeprowadzać przy właściwym oświetleniu (natężenie światła białego min. 500 lx).

Supramor 4 Black i WCP712 Biała farba kontrastowa
Niepraktyczne jest używanie SUPRAMOR 4 BLACK do ciemnych powierzchni ze względu na brak kontrastu (czarne wskazanie na czarnym tle). Z tego powodu często stosuje się białą farbę kontrastową WCP 712 do zapewnienia białego tła dla czarnych wskazań.
WCP 712 umożliwia odnalezienie ewentualnych wskazań oraz łatwiejszą ich interpretację. W zastępstwie czarnych drobinek SUPRAMOR 4 BLACK możliwe jest stosowanie drobinek fluorescencyjnych LUMOR J, wymaga to jednak dostępu do źródła światła UV.
Bezpieczeństwo pracy i ochrona środowiska
Przed rozpoczęciem użytkowania opisanego procesu należy zapoznać się w pełni z niniejszym dokumentem łącznie z wszelkimi odpowiednimi Kartami Charakterystyki.
Przewóz, składowanie stosowanie koncentratów chemicznych, ich form rozcieńczonych oraz roztworów kąpieli, oraz dysponowanie nimi podlega ustawodawstwu państwowemu.
Bliższe informacje o produkcie zawierają karty charakterystyki preparatów. W odniesieniu do użytych środków kontroli należy przestrzegać kodu zagrożenia na etykiecie.


Magazynowanie
Przechowywać preparat SUPRAMOR 4 BLACK w chłodnym, suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i unikać wystawiania na bezpośrednie działanie światła słonecznego.


Ścieki
Przed spuszczeniem do kanalizacji wszystkie ścieki powinny być poddane obróbce przewidzianej ustawodawstwem państwowym i przepisami lokalnymi.

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie SUPRAMOR 4 BLACK 400ML kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

SUPRAMOR 4 BLACK 400ML może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook