Tabletki odkażające eferclor 1kg - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl

Drodzy Klienci,
Ze względu na przejściowe problemy importerem i ograniczoną dostępność produktów zwracamy się z serdeczną prośbą o kontakt mailowy: biuro@qmxgroup.pl przed złożeniem zamowienia.
Jednocześnie zapewniamy, iż stany magazynowe są aktualizowane.
Przepraszamy za utrudnienia!

Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Tabletki odkażające EFERCLOR 1kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Tabletki odkażające EFERCLOR 1kg

Środek odkażający w postaci tabletek musujących, które w kontakcie z wodą uwalniają aktywny chlor.

 

Więcej szczegółów

0290007

8 dostępnych

83,84 zł brutto

EFERCLOR to produkt w postaci tabletek uwalniający aktywny chlor w kontakcie z wodą. Idealnie nadaje się do dezynfekcji wszelkiego rodzaju powierzchni zmywalnych. Dzięki formie tabletek jest łatwy w dozowaniu, zapewnia oszczędność miejsca, a przede wszystkim jest bardzo prosty w użyciu. Szybko rozpuszcza się w wodzie. Każda tabletka zawiera 1.5 g aktywnego chloru.

SPOSÓB UŻYCIA

Do codziennego użytku dodac 1 tabletkę na każde 10 litrów wody (stężenie 150 ppm aktywnego chloru). W potrzebie silniejszej dezynfekcji zwiekszyć dawkę do 2-3 tabletek na każde 10 litrów wody.

UWAGA! Nie stosować z innymi środkami czystości - może to doprowadzić do powstania niebezpiecznych gazów (środek zawiera chlor).

KOD: 0290007 

OPAKOWANIE: 1 kilogram

APLIKACJA:

 

NORMA UNE-EN 13697, 14-20/40-05100

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Tabletki odkażające EFERCLOR 1kg kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Tabletki odkażające EFERCLOR 1kg może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

facebook