Impregnat do kostki brukowej sx-500 - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Impregnat do kostki brukowej SX-500 Powiększ do pełnego rozmiaru

Impregnat do kostki brukowej SX-500

Impregnat hydrofobowy zaprojektowany do ochrony przed zanieczyszczeniami.

Więcej szczegółów

0230035

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


642,47 zł brutto

Jest to produkt, który impregnuje i zabezpiecza. Specjalna formuła chroni przed olejami, brudem, wodą oraz wyciekami białek i lipidów, które pochodzą z: soków, octu, produktów orzeźwiających itd. Tam gdzie jest stosowany, nie zmienia chromatycznego wyglądu powierzchni, utrzymuje naturalny wygląd nie tworząc filmu. W szczególności polecany jest do stołów w kuchniach, łazienkach, barach i wszelkiego rodzaju powierzchniom polerowanym np. granit i marmur. Jest zalecany do używania na podłogach z terakoty, gresu itp. Chroni przed zewnętrznymi urazami mechanicznymi, zachowując swoje naturalne cechy i właściwości. Jest to produkt do szybkiego i skutecznego stosowania.

SPOSÓB UŻYCIA

Zastosować za pomocą pędzla lub rozpylić produkt na powierzchnię, dopóki nie zostanie całkowicie zaimpregnowany. Przed stosowaniem wyczyścić i wysuszyć powierzchnię oraz uważać, aby nie użyć zbyt dużej ilości produktu.

Produkt ten się nie rozcieńcza. Ochronę maksymalna uzyska sie po 24-36 godzinach. Preparat jest odporny na najczęściej używane detergenty i sprawia, że łatwiej czyścić powierzchnię. Nie zmienia budowy materiałów.

KOD:0230035

OPAKOWANIE: 5 litrów

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Impregnat do kostki brukowej SX-500 kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Impregnat do kostki brukowej SX-500 może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

4 innych produktów w tej samej kategorii:

facebook