Impregnat do kostki brukowej sx-500 - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Impregnat do kostki brukowej SX-500 Powiększ do pełnego rozmiaru

Impregnat do kostki brukowej SX-500

Impregnat hydrofobowy zaprojektowany do ochrony przed zanieczyszczeniami.

Więcej szczegółów

0230035

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


642,47 zł brutto

Jest to produkt, który impregnuje i zabezpiecza. Specjalna formuła chroni przed olejami, brudem, wodą oraz wyciekami białek i lipidów, które pochodzą z: soków, octu, produktów orzeźwiających itd. Tam gdzie jest stosowany, nie zmienia chromatycznego wyglądu powierzchni, utrzymuje naturalny wygląd nie tworząc filmu. W szczególności polecany jest do stołów w kuchniach, łazienkach, barach i wszelkiego rodzaju powierzchniom polerowanym np. granit i marmur. Jest zalecany do używania na podłogach z terakoty, gresu itp. Chroni przed zewnętrznymi urazami mechanicznymi, zachowując swoje naturalne cechy i właściwości. Jest to produkt do szybkiego i skutecznego stosowania.

SPOSÓB UŻYCIA

Zastosować za pomocą pędzla lub rozpylić produkt na powierzchnię, dopóki nie zostanie całkowicie zaimpregnowany. Przed stosowaniem wyczyścić i wysuszyć powierzchnię oraz uważać, aby nie użyć zbyt dużej ilości produktu.

Produkt ten się nie rozcieńcza. Ochronę maksymalna uzyska sie po 24-36 godzinach. Preparat jest odporny na najczęściej używane detergenty i sprawia, że łatwiej czyścić powierzchnię. Nie zmienia budowy materiałów.

KOD:0230035

OPAKOWANIE: 5 litrów

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Impregnat do kostki brukowej SX-500 kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Impregnat do kostki brukowej SX-500 może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

4 innych produktów w tej samej kategorii:

facebook