Impregnat hydrofobowy do betonu sx-600 - Sklep Chemiadoczyszczenia.pl
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Impregnat hydrofobowy do betonu SX-600 Powiększ do pełnego rozmiaru

Impregnat hydrofobowy do betonu SX-600

Bezwonny impregnat hydrofobowy o wzmocnionym działaniu.

Więcej szczegółów

0230145

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


444,13 zł brutto

Bezwonny impregnat hydrofobowy o wzmocnionym działaniu, zaprojektowany do ochrony przed zanieczyszczeniami tj. oleje, smary, kurze, woda oraz przed wyciekami powstałymi w wyniku rozlewu protein, lipidów, soków, octu itd. Polecany dla kuchni, łaźni oraz wszelkiego rodzaju powierzchni z marmuru, gresu, polerowanego granitu itp. Tam gdzie jest stosowany, nie zmienia chromatycznego wyglądu powierzchni, utrzymuje naturalny wygląd nie tworząc filmu.

SPOSÓB UŻYCIA

Zastosować za pomocą pędzla lub rozpylić produkt na powierzchnię, dopóki nie zostanie całkowicie zaimpregnowany. Przed stosowaniem wyczyścić i wysuszyć powierzchnię oraz uważać, aby nie użyć zbyt dużej ilości produktu.

Produkt ten się nie rozcieńcza. Ochronę maksymalna uzyska sie po 24-36 godzinach. Średnia wydajność produktu to 1,5 litra na 10m2 powierzchni. Preparat jest odporny na najczęściej używane detergenty i sprawia, że łatwiej czyścić powierzchnię. Nie zmienia budowy materiałów.

KOD:0230145

OPAKOWANIE: 5 litrów

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Impregnat hydrofobowy do betonu SX-600 kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Impregnat hydrofobowy do betonu SX-600 może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

4 innych produktów w tej samej kategorii:

facebook