Emulsja, akryl do podłóg plastic
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Emulsja akrylowa do podłóg PLASTIC Powiększ do pełnego rozmiaru

Emulsja akrylowa do podłóg PLASTIC

Emulsja samopołyskowa do różnych rodzajów powierzchni.

Więcej szczegółów

0030037

20 dostępnych

218,56 zł brutto

Emulsja akrylowa PLASTIC

Preparat akrylowy najwyższej jakości złożony z wosków nadający wysoki połysk i twardość zabezpieczonej powierzchni. Wskazany do zabezpieczania podłóg winylowych, linoleum, parkiecie itp. Produkt posiada cechy samonabłyszczające, nawet przy ręcznej aplikacji. Jego systematyczne stosowanie daje naturalny i trwały połysk, idealny dla obszarów o dużym natężeniu ruchu. Posiada właściwości antypoślizgowy oraz dokładnie zabezpiecza porowate miejsca.

SPOSÓB UŻYCIA

Nakładanie warstw należy rozpocząć po uprzednim dokładnym oczyszczeniu powierzchni, usunięciu starych warstw polimerowych preparatem DECAP S, następnie należy intensywnie zneutralizować powierzchnię  wodą. Należy nakładać produkt nierozcieńczony od 2 do 3 warstw powłoki zabezpieczającej w celu uzyskania maksymalnego efektu. W przypadku mycia ręcznego rozcieńczyć od 20-25 ml produktu na każde 7 l wody.

KOD: 0030037

OPAKOWANIE: 5 litrów

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Emulsja akrylowa do podłóg PLASTIC kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Emulsja akrylowa do podłóg PLASTIC może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

6 innych produktów w tej samej kategorii:

facebook