Akryl do podłóg plastic mt
Koszyk: (pusty) REALIZUJ ZAMÓWIENIE

Promocje

No specials at this time

Najwyższa jakość!

Niskie ceny!

Nasza szeroka gama produktów i systemów do prania, które spełniają najsurowsze normy wraz z naszym działem technicznym spełniają zespół idealny.

Co miesiąc nowe promocje!

Gwarancja zadowolenia lub zwrot kosztów!

Produkty zagranicznej firmy!

Państwa satysfakcja naszym priorytetem!

Profesjonalna obsługa!

Promocje

No specials at this time

Emulsja akrylowa do podłóg PLASTIC MT Powiększ do pełnego rozmiaru

Emulsja akrylowa do podłóg PLASTIC MT

Emulsja samopołyskowa.

Więcej szczegółów

0030114

20 dostępnych

194,45 zł brutto

Emulsja akrylowa

Najwyższej jakości produkt złożony z wosków nadający wytrzymałość i wysoki połysk. Szczególnie wskazana do zabezpieczania na linoleum, podłogach syntetycznych (PVC itp). Może ona być również stosowana na twardych podłogach (marmur i lastryko). Produkt posiada cechy samonabłyszczające, nawet przy ręcznej aplikacji. Jego systematyczne stosowanie daje naturalny i trwały połysk, idealny dla obszarów o dużym natężeniu ruchu.

SPOSÓB UŻYCIA

Nakładanie warstw należy rozpocząć po uprzednim dokładnym oczyszczeniu powierzchni, usunięciu starych warstw polimerowych preparatem DECAP S, następnie należy intensywnie zneutralizować powierzchnię  wodą. Należy nakładać produkt nierozcieńczony od 2 do 3 warstw powłoki zabezpieczającej w celu uzyskania maksymalnego efektu. W przypadku mycia ręcznego rozcieńczyć od 20-25 ml produktu na każde 7 l wody.

KOD: 0030114

OPAKOWANIE: 5 litrów

APLIKACJA:

Chemiadoczyszczenia.pl to sprawdzony sklep chemiczny dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie Emulsja akrylowa do podłóg PLASTIC MT kupić można w atrakcyjnej cenie z darmową dostawą pod wskazany adres.

Emulsja akrylowa do podłóg PLASTIC MT może trafić do ciebie w ciągu 24 godzin tylko dzięki zakupom w sklepie Chemiadoczyszczenia.pl!

6 innych produktów w tej samej kategorii:

facebook